تولید کننده انواع جعبه پیتزا و جعبه های فست فود

تولید کننده انواع جعبه پیتزا و جعبه های فست فودReviewed by پیمان حسن زاده on Oct 30Rating: 5.0تولید کننده انواع جعبه پیتزا و جعبه های فست فودفروش انواع جعبه پیتزا، سینگل و ... زیر قیمت بازار دز www.pizzabox-parla.ir

logo

تولید کننده انواع جعبه پیتزا و جعبه های فست فود

قابل توجه مدیران عزیز فست فودها و همکاران گرامی

یکی از نکات مهم در فروش مواد غذایی و فست فود بسته بندی آن می باشد .بسته بندی زیبا و بهداشتی می تواند به تداوم فروش کمک بسزایی نماید .
جعبه پیتزا در اغلب موارد از نوع خاصی از مقوا که به عنوان مقوای دوبلکسی مشهور است ساخته می شود.این نوع مقوا دارای سه لایه مختلف می باشد که توسط نوع خاصی از چسب با گرید مواد غذایی به یکدیگر چسبیده (لمینت یا دوبلکس) شده اند. این سه لایه عبارتند از روکش بهداشتی داخلی، مغزی بازیافتی بهداشتی و روکشی از جنس کاغذ کرافت، کاغذ گلاسه و یا کاغذ تحریر که طی مراحلی خاص توسط ماشین آلات مربوطه به صورت یکپارچه در می آیند.

مراحل تولید جعبه پیتزا

ابتدا مقوای تولید شده به صورت رول، در دستگاه خاصی به ابعاد مورد نیاز برش می شود. سپس طرح چاپی که قبلا زینک آن تهیه گردیده روی دستگاه چاپ افست مخصوص چاپ جعبه پیتزا بسته می شود. طرح جعبه پیتزا توسط دستگاه روی مقوای تولید شده چاپ میگردد.بعد از مرحله چاپ جعبه پیتزا، نوبت به برشکاری و فرم دادن به طراحی جعبه پیتزا میرسد.این مرحله با بهره گیری از قالب های خاص ساخت جعبه پیتزا و دستگاه مخصوص ضرب قالب انجام میگردد.
جعبه پیتزا پارلا افتخار دارد با دارا بودن تجهیزات کامل تولید و چاپ جعبه پیتزا و سایر اقلام بسته بندی فست فود ها، خدمتگذار شما مدیران فست فود و همکاران گرامی باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

callus
About Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.